Kdo jsme

na fakulte 637x200 Fandíme všem studentským iniciativám a sami organizujeme exkurze, workshopy, besedy, přednášky, promítání, oficiální party FSv Bednění a Silent Disco a další akce pro všechny budoucí inženýry a architekty, kteří se nechtějí ve škole jen učit. Staráme se o Klubovnu As140, jediný prostor na fakultě, kde si můžeš beztrestně schrupnout. Iniciovali jsme přeorganizování nástěnek na fakultě či regálů v ateliéru D. Pomohli jsme nastartovat Pěvecký sbor FSv a Předtančení na reprezentačním plese FSv. Spolupracujeme se Studentskou komorou Akademického senátu FSv, díky které jsme i vznikli, s vedením fakulty a s PR oddělením. V neposlední řadě jsme parta fajn kamarádů s chutí a energií vymýšlet nové aktivity pro studenty a zlepšovat prostředí na fakultě, užít si při tom spoustu zábavy a zlepšovat své dovednosti.  
Našimi členy jsou studenti FSv:
Eliška Ptáčková  šerif Nikola Puchelová  grafik Lucie Jirotková  koordinátor akcí, komunikace Honza Koldovský  koordinátor exkurzí Marta Holečková  nástěnkář Anna Vlasáková  propagace (PR), správa webu Patrícia Matejova  správce ŠTUKové kasičky Anna Demuthová Marek Ulč Tereza Hochmannová Karolína Myšková Kateřina Pulcová Bára Malá Honza Tran  fotograf Daniel Skuhra Štěpán Trunec Ondřej Grygar Lenka Kejzarova Thu Huong Tranová Vojta Jonáš  webmaster  
Bývalí členové ŠTUKu:
Maruška Bauerová   zakladatelka ŠTUKu, kulturní koordinátorka Kačka Pavlová  zakladatelka ŠTUKu, organizátorka exkurzí, koordinátorka akcí, šerif Kája Dvořáková  zakladatelka ŠTUKu, organizátorka exkurzí, propagace Vítek Škoda Tomáš Hejzlar Dan Peřina Zuzka Pluhařová Karolína Prouzová Honza Škvařil Přemysl Halámek Josef Prošek Radim Fiala Marek Permedla Petr Müller Hana Vakošová Jindra Brzobohatý Jana Kremláčková Verča Hlavatá Šárka Drábková Anna Tušová Sandra Juchymová Mates Krůta Zuzka Tlachová Šimon Farkáč Lukáš Bakši Ivča Dvořáková Josef Kostúrik Pepa Prošek Miška Pachová   A můžeš to být i ty! Podívej se, proč by ses měl chtít přidat do ŠTUKu.  

Comments are closed.