Přidej se k nám do týmu

fotka na web

Jsme parta studentů, kteří rádi objevují nové věci. A dělají ten „studentskej život“ na fakultě lepším. Nápadů, jak to zlepšit, je plno a akcí je spousta. Proto hledáme další členy do našeho týmu.

Přidáš se k nám? Napiš nám na sociálních sítích, na mail nebo za námi zastav přímo na akci.

Kontakt na nás najdeš ZDE.

Co ti to přinese?

• spoustu zábavy, zážitků i zlepšení tvých dovedností na akcích
  • nové kamarády mezi studenty z různých oborů i ročníků
  • spoustu kontaktů, jak na zaměstnance a učitele na FSv, tak na odborníky mimo fakultu
  • další bod do tvého životopisu – to ti pomůže při žádosti o studium v zahraničí i o zaměstnání (spoluzakladatelky ŠTUKu zdraví ze zahraničí, Kája z TU Delft v Holandsku, Maruška z Kodaně)
  • dostaneš organizátorské tričko, skicář nebo účelové stipendium
  • budeš mít dobrý pocit z toho, že děláš něco nejen pro sebe, ale i pro ostatní. To člověka dělá mnohem šťastnějším – můžeme potvrdit z vlastní zkušenosti :)

S čím nám můžeš pomoct?

Organizátor exkurzí

Chceš se podívat na nějakou stavbu? Pojď jménem ŠTUKu kontaktovat správce budovy a podívat se dovnitř. Zároveň tuto možnost zařídíš i pro dalších 20 spolužáků.

Organizátor promítání či besed

Klubovna As140 je ideální prostor pro promítání filmů . Taky tam můžeš pořádat besedy – co takhle pozvat tvůj velký profesní vzor?

Organizátor koncertů, parties a dalších akcí

Chceš uspořádat něco velkého? Koncert, párty, Vánoční sbírku nebo Burzu materiálů? Neboj nebudeš v tom sám!

Grafik
Správce webu
Správce sociálních sítí a komunikace
Fotograf