ŠTUK - Studentský klub FSv » Anketa: Ty rozhodni kam pojedeme!

 

Anketa: Ty rozhodni kam pojedeme!

21. března- 4 dubna 2018

ANKETA_v2

Vyber si, co chceš vidět!
Máme pro vás jedinečnou možnost zvolit si, jaké firmy a místa byste chtěli navštívit. V následující anketě vyberte firmy, které vás zajímají, a o kterých byste se rádi dozvěděli víc.  Anketu naleznete na našem facebooku.

Bližší informace k jednotlivým firmám:
HELUZ
Jeden ze tří největších českých výrobců zdících systémů na našem trhu.
STRABAG
Realizace všech druhů staveb v odvětvích dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství.
GOLDBECK
Návrh a výroba železobetonových prefabrikátů.
LUMION
3D vizualizační program, který používají především architekti, designéři a inženýři.
KNAUF INSULATION
Jedna z hlavních a nejrychleji rostoucích firem v izolačních materiálech.
ZÚS
Největší zkušební a certifikační organizace v České republice v oblasti posuzování shody stavebních výrobků.
CEMEX
Přední výrobce a dodavatel čerstvých betonových směsí, samozhutnitelných betonů, vymývaných betonů a mnoho dalších speciálních produktů. V České republice Cemex provozuje celkem 74 betonáren.
CALLIDA
Od začátku svého působení ve stavebnictví vyvíjí a dodává software pro přípravu, realizaci a monitoring zakázek euroCALC. V současné době systém euroCALC dokáže zastřešit celý proces stavebních zakázek.
RUUKKI
Výrobce a dodavatel ocelových střešních krytin, okapových a fasádních systémů, sendvičových panelů s garantovanou vzduchotěsností a solárních řešení.
JUB
Mezinárodně působící firma, která vyrábí základní nátěry, malířské barvy JUPOL, fasádní barvy, barvy na beton, hydroizolace, ochranné nátěry na dřevo a kov, sanační a renovační omítky a další výrobky pro povrchové úpravy ve stavebnictví.
HONTER
Nejvýznamnější evropský distributor unikátních stříkaných polyuretanových izolačních materiálů. Nabízí veškeré druhy PU pěn včetně stříkané pěny s otevřenou i uzavřenou strukturou, pěnu vlévanou i injektážní.
KASPER
Vyrábí a dodává dřevěné nosné konstrukce, jako například vazníkové krovy nebo krovy z masivu a lepeného dřeva pro rodinné domy, obchodní objekty, občanské stavby a atypické projekty.
KOMA MODULAR
Výrobce obytných, sanitárních, speciálních a nízkoenergetických modulů. Tento systém modulů je rychlý, flexibilní, ekologický, šetrný k okolí a dokáže splnit nejnáročnější energetické standardy.
INTERNORM
Nabízí široký sortiment vysoce tepelně izolačních oken pro nízkoenergetické a pasivní domy a díky vlastnímu výzkumnému a vývojovému oddělení je držitelem mnoha certifikátů pro okna pro pasivní domy.
SILENT LAB
Unikátní výrobce akustických produktů, který nabízí komplexní služby od akustického měření přes návrh řešení až po výrobu a instalaci produktů. Díky vlastní výrobě dodává SilentLab atypická řešení na míru. Celkové portfolio společnosti zahrnuje volně stojící mikro kanceláře, akustické obklady, paravány a akustický nábytek.
REFAGLASS
Výrobce moderní izolace z pěnového skla, které je vyrobeno ze 100% recyklovaného materiálu. Pěnové sklo REFAGLASS lze použít například jako násyp v komunikacích, podlahy v halách a jako izolační podsyp pod základovou deskou.
LIEBHERR
Společnost Liebherr patří nejenom k největším výrobcům stavebních strojů na světě, ale je úspěšná i v mnoha dalších oborech. Pokrývá téměř jedenáct obchodních oborů, například zemní stroje, důlní stroje, autojeřáby, letectví a dopravní technika a mnoho dalších.

Comments are closed.