Možnosti spolupráce

Firmám a organizacím nabízíme hned několik možností spolupráce. Ty jsou vypsány níže.

V případě zájmu nás kontaktujte.

 

Společná organizace akcí pro studenty FSv
Exkurze na stavbu

Budeme rádi, pokud nám otevřete bránu na jednu z vašich staveb, kde nás provedete a řeknete nám vše od přípravných prací přes realizace až k dokončení stavby.

 
Beseda či přednáška

Spoustu studentů zajímá, jak firmy začínaly, jaké mají zkušenosti, co za nové technologie a materiály se v dnešní době uplatní. Pokud máte chuť si s námi o něčem z toho popovídat, zajistíme prostory i propagaci celé akce.

 
Workshop či soutěž

Další z možností jak nám předat informace je právě workshop. Máme rádi nové výzvy a informace a budeme jedině rádi, pokud byste chtěli studenty obohatit o informace právě touto cestou. Témat je velké množství od různých architektonických návrhů, přes dílčí profese až ke stavbyvedoucímu a projekčnímu managerovi.

 
Nabídneme studentům volná místa na vaší akci

Pořádáte exkurzi či přednášku v oboru a zbývají vám volná místa? Kapacity akcí se někdy nenaplní a proto vám nabízíme možnost spolupráce: akci zpropagujeme mezi studenty Fakulty stavební a doplníme potřebný počet lidí. Vaše akce bude mít úspěch a studenti stavárny budou rádi, že dostali příležitost události se zúčastnit. A my budeme rádi za navázaný kontakt.

 
 

Comments are closed.