Možnosti spolupráce

Firmám a organizacím nabízíme hned několik možností spolupráce:

Společně zorganizujeme akci pro studenty FSv

Exkurze na stavbu
Budeme rádi, pokud nám otevřete bránu na jednu z vašich staveb, kde nás provedete a řeknete nám vše od přípravných prací přes realizace až k dokončení stavby.
Beseda či přednáška
Spoustu studentů zajímá, jak firmy začínaly, jaké mají zkušenosti, co za nové technologie a materiály se v dnešní době uplatní. Pokud máte chuť si s námi o něčem z toho popovídat, zajistíme prostory i propagaci celé akce.
Workshop či soutěž
Další z možností jak nám předat informace je právě workshop. Máme rádi nové výzvy a informace a budeme jedině rádi, pokud byste chtěli studenty obohatit o informace právě touto cestou. Témat je velké množství od různých architektonických návrhů, přes dílčí profese až ke stavbyvedoucímu a projekčnímu managerovi.  

Nabídneme studentům volná místa na vaší akci

Pořádáte exkurzi či přednášku v oboru a zbývají vám volná místa? Kapacity akcí se někdy nenaplní a proto vám nabízíme možnost spolupráce: akci zpropagujeme mezi studenty Fakulty stavební a doplníme potřebný počet lidí. Vaše akce bude mít úspěch a studenti stavárny budou rádi, že dostali příležitost události se zúčastnit. A my budeme rádi za navázaný kontakt.   Neváhejte nás kontaktovat na stuk@fsv.cvut.cz  

Comments are closed.