Přidej se k nám do týmu

fotka na web Jsme parta studentů, kteří rádi objevují nové věci. A dělají ten „studentskej život“ na fakultě lepším. Nápadů, jak to zlepšit, je plno a akcí je spousta. Proto hledáme další členy do našeho týmu. Překročíš pomyslný most a přidáš se k nám?

Co ti přinese být členem ŠTUKu?

• spoustu zábavy, zážitků i zlepšení tvých dovedností na akcích
  • poznáš nové kamarády mezi studenty z různých oborů i ročníků
  • získáš spoustu kontaktů, jak na zaměstnance a učitele na FSv, tak na odborníky mimo fakultu
  • další bod do tvého životopisu – to ti pomůže při žádosti o studium v zahraničí i o zaměstnání (spoluzakladatelky ŠTUKu zdraví ze zahraničí, Kája z TU Delft v Holandsku, Maruška z Kodaně)
  • dostaneš organizátorské tričko, skicář nebo účelové stipendium
  • budeš mít dobrý pocit z toho, že děláš něco nejen pro sebe, ale i pro ostatní. To člověka dělá mnohem šťastnějším – můžeme potvrdit z vlastní zkušenosti :)

Co můžeš dělat ve ŠTUKu?

Organizátor exkurzí
Zalíbila se ti nějaká stavba a chceš se do ní podívat? Pojď jménem ŠTUKu kontaktovat správce budovy a podívat se dovnitř. Jen pak s sebou vezmeš dalších 20 spolužáků ze školy.
Organizátor promítání či besed
Klubovna As-140 je ideální prostor pro promítání filmů – stačí mít film a připojit se na projektor v klubovně. Taky můžeš pořádat besedy v komorním prostředí – co takhle pozvat tvůj velký profesní vzor?
Organizátor koncertů, parties a dalších akcí
Máš chuť udělat něco velkého? Koncert oblíbené kapely, párty, Vánoční sbírku nebo burzu materiálů? Neboj nebudeš v tom sám!
Grafik
Fotograf
Nástěnkář
Paní domácí
/nějaká pozice, která nás ještě ani nenapadla, ale tebe jo/   Máš chuť spolu s námi zlepšovat naší fakultu? Napiš nám na Facebook, Instagram či mail stuk@fsv.cvut.cz a nebo za námi zastav přímo na akci. Rádi tě poznáme a těšíme se na tebe!