ŠTUK - Studentský klub FSv » Exkurze + Beseda: Vlado Milunič v domově seniorů Bohnice

Exkurze + Beseda: Vlado Milunič v domově seniorů Bohnice

18. prosince 2015
10152396_499268103584994_5666272076465895806_n Architekta Vlada Miluniče každý zná jako spoluautora Tančícího domu. On má za sebou ale i spoustu jiných realizací jako je obytný areál Hvězda, klub Radost FX nebo několik domovů pro seniory. A právě do domova seniorů v Bohnicích jsme se podívali při poslední akci ŠTUKu v zimním semestru. Exkurze měla začínat besedou v kulturním sále DS Slunečnice, avšak z organizačních důvodů DS, byla akce zrušena. Nás to však nezastavilo a využili jsme přítomnost pana architekta Miluniče a alespoň jsme se prošli po areálu- i v nepžízni počasí! Beseda byla organizována nejen pro nás studenty, ale především pro obyvatele domova - ti však bohužel o takovou radost přišli. Akce navazovala na charitativní sbírku pro domovy seniorů v atriu Fakulty stavební. Nasbírané dary byli následující den předány do rukou DS Slunečnice. Zde si můžete prohlédnout několik fotek.