ŠTUK - Studentský klub FSv » Exkurze: Luka Living no.2

Exkurze: Luka Living no.2

pátek 23. června 2017 v 13:45

Luka

Byl jsi na první exkurzi nájemního domu na Lukách? Máš exkluzivní šanci vidět polyfunkční dům v pasivním standardu ve fázi před dokončením.

Přijď na exkurzi na stavbu bytového domu Luka Living a dozvíš se vše co tě bude zajímat.
POZOR! Nyní je exkurze bez přihlašovacího formuláře, avšak je NUTNÉ napsat přihlášku na email panu architektovi Smolovi (kadet.kadet@volny.cz), který bytovému domu vypracoval optimalizaci na pasivní standard.

Jedná se o exkurzi na stavbu, takže si vezmi pevné boty! Ochranné pracovní pomůcky (vestu a přilbu) je možné nafasovat na katedře architektury proti podpisu. Teď pozor, musíš si ji tam vyzvednout a zpátky donést sám/a! Přihlašovat se může jakýkoliv student FSv ČVUT, neboť jen tomu může být půjčena helma a vesta na sekretariátu katedry architektury v ateliéru D.