Nabídky stáží a práce

Hledáš práci v oboru a nevíš kde hledat? Chceš získat znalosti nejen ze školy, ale i mimo ní? Nebo máš nabídku, kterou chceš vyslat do světa? Hoď očkem na naše nástěnky, web iKariéra.cz, nebo na stránky fakulty. O nástěnky se staráme přímo my, fakultní klub ŠTUK. Najdeš zde několik sekcí a právě v sekci brigád můžeš vyvěsit tvoji zajímavou nabídku práce nebo stáže. Prosíme, dodržuj předem určená pravidla pro vyvěšování. Tato stránka je zaměřena na studenty technických škol a firmy zde denně přidávají spousty nových nabídek spolupráce/brigád. Nejenže si do svého životopisu budeš moci hrdě napsat, že jsi se zdokonaloval už během svého studia, ale přibude ti i pár kaček na pivo. A to za to stojí! Tato stránka je zaměřena přímo na studenty Fakulty stavební. Můžeš zde najít i pozice, které třeba nejdeš na iKariéře. Projekt Koordinuj.cz pravidelně pořádá na fakultě stavařsky zaměřené arény, kde se studenti mohou dozvědět o vybrané problematice z první ruky. Na webových stránkách Koordinuj.cz jsou navíc kromě informaci o arénách i výuková videa, která pravidelně přibývají a také tam najdete nabídky práce.