Nabídky stáží a práce

Hledáš práci v oboru a nevíš kde hledat? Chceš získat znalosti nejen ze školy, ale i mimo ní? Nebo máš nabídku, kterou chceš vyslat do světa? Hoď očkem na naše nástěnky, na web iKariéra.cz, nebo na stránky FSv.

Nástěnky jsou jedna z věcí, o které se náš tým na fakultě stará. Najdeš zde několik sekcí a právě v sekci brigád můžeš vylepit Tvou zajímavou nabídku práce nebo stáže. Na nástěnky není problém cokoliv vyvěsit, ale poprosíme Tě o vylepení do správné sekce. Více informací o nástěnkách a jak na ně vyvěšovat nalezneš zde.

Tato stránka je zaměřena na studenty technických škol a firmy zde denně přidávají spousty nových nabídek spolupráce/brigád. Nejenže si do svého životopisu budeš moci hrdě napsat, že jsi se zdokonaloval už během svého studia, ale přibude ti i pár kaček na pivo. A to za to stojí!

Tato stránka je zaměřena přímo na studenty Fakulty stavební. Zde můžeš najít i pozice, které třeba nenalezneš na iKariéře.