Studijní materiály

Každý z nás se během svého studia dostane do chvíle, kdy mu nestačí jeho vlastní poznámky a potom shání podklady, kde se dá. 

Proto bychom ti doporučili několik stránek:

Mrkev je portál, kde se nacházejí studijní materiály z několika let (to však může i za značnou nepřehlednost a zastaralost podkladů). Výhodou je, že můžeš stahovat neomezeně, naopak nevýhodou je, že škola slučuje předměty a občas musíš pořádně hledat. Ale kdo hledá, najde!

Využívanější a aktuálnější je portál Archa. Navíc tam najdeš hodnocení svého budoucího vyučujícího. Najdeš zde neoficiální studijní materiály, hodnocení vyučujících, předmětů a možná i něco navíc. Vyměňuj (kupuj) si materiály za symbolické kredity, které získáš hodnocením či přidáváním vlastních materiálů.
Nemáš školní e-mail? Stačí poslat žádost pomocí zprávy na FB stránce nebo na pomoc@archacvut.cz
Prosím, uveď do zprávy, jakou fakultu studuješ a tvůj soukromý e-mail, přes který chceš být registrován.

Nejenže NTK je pěkná stavba na pohled, najdeš zde také místo k učení, půjčení skript a hledání studijních podkladů nejen v tištěné, ale také v elektronické podobě.

Jak již název napovídá, nabušená stránka TZB informacemi.

Zde najdeš veškeré stavby, které se momentálně staví, ale i ty, co se stavěli a můžeš zde načerpat spoustu nápadů.

Web vytvořený od FA, kde se můžeš inspirovat již napsanými bakalářskými a diplomovými pracemi.

Další ze stránek, kde můžeš čerpat inspiraci pro svou tvorbu, hlasovat pro Stavbu roku a dočíst se zajímavých informací.

Pokud znáš ArchiCAD a chceš se dozvědět více, určitě navštiv tuto stránku. Najdeš zde však i další informace nejen k počítačových softwarům, ale i k stavařině a architektuře.

Trochu si pocvičíš angličtinu, ale dozvíš se informace nejen k materiálům, ze kterých se dnes staví, tak různé tipy staveb, soutěže a další novinky.

 

Nechť tvé studium započne!

 

 

Comments are closed.