Prostory ke studiu na fakultě

Na fakultě je mnoho místností, kde můžeš psát úkoly a učit se. Studovny mají různý režim a některé jsou vhodnější pro samostatné studium, zatímco jiné pro týmovou práci.

plánek fakulty se studijními prostory

Tichá studovna

Studovna ve 2. NP u atria pod budovou B slouží k individuálnímu studiu. Jak název napovídá, ve studovně by měl být dodržován tichý režim, bohužel často je v místnosti tolik lidí, že se to úplně nedaří. Pokud chceš opravdu klid, doporučujeme najít si odlehlejší místo jako například PC sál. Ve studovně je asi 8 počítačů k volnému použití, je možné z nich tisknout na tiskárně TINA.

Unknown

PC sál

Veliká místnost v suterénu budovy. Asi na třetině míst jsou osobní počítače, zbytek můžeš využít ke studiu s vlastním notebookem nebo bez něj. U každého místa se nachází síťový kabel, tedy ideální možnost, když nefunguje wifi. V sále je obvykle mnohem méně lidí a větší klid než v Tiché studovně.

koláž pc sál

Čítárna

Příjemná místnost hned vlevo u vchodu na fakultu. Čítárna je místnost s volnějším režimem, většinu času slouží jako studijní a relaxační místnost pro studenty a občas se v ní pořádají besedy či jiné akce. Čítárna byla studentům zpřístupněna v prosinci 2014 a v zimním semestru 2016 zde byla otevřena kavárna. Jo a taky musíme zmínit ten výhled.. Je to jedno z nejlepších míst na fakultě! Přijď se do ní podívat a uvidíš sám. Pozor, do Čítárny se dostaneš pouze zadním vchodem z atria, přední vchod musí být zavřený kvůli turniketům.

čítárna koláž

Tichá studovna, PC sál i Čítárna jsou otevřeny v pracovní dny od 7:00 do 20:00 a o víkendu od 8:00 do 20:00. Pokud náhodou narazíš na zamčené dveře, popros na vrátnici o otevření.

Ateliér D

Ateliér D je velkoprostorová učebna oboru Architektura a stavitelství v zadní části budovy D, nejdále od vchodu na fakultu. K samostudiu můžeš využít respirium u automatů hned vlevo za vchodem a také zelené zavěšené boxy. V prostoru většinou probíhá ateliérová výuka, proto prosím neruš s kamarády hlasitým hovorem.

koláž ateliér D

Klubovna As140

Místnost pro setkávání, relaxaci, týmovou práci, zdřímnutí si, ohřátí jídla a mnoho dalšího. Fotky a info najdeš zde.

Kromě těchto místností můžeš využít stolky v atriu, v různých patrech budov A i B, pod přednáškovou místností D1122 a mnoho dalších míst. Přejeme ti příjemné studium!