Přidej se k nám do týmu

tým

Je super, že jsi se proklikl až na tuto část stránky!

Jsme parta nadšených studentů, která se ráda baví a objevuje nové věci. Samozřejmě jsme do toho i pilní studenti a proto se snažíme o to, aby naše studium probíhalo v co nejpříjemnějším prostředí.

Ale je nás málo a nápadu na akce je spousta. Proto hledáme další členy týmu.
Překročíš pomyslný most a přidáš se k nám?

Co ti přinese být členem ŠTUKu?

• spoustu zábavy, zážitků i nových vědomostí na akcích
  • poznáš nové kamarády mezi studenty z různých oborů i ročníků
  • získáš spoustu užitečných kontaktů, jak na zaměstnance a učitele na FSv, tak na odborníky mimo fakultu
  • můžeš si to napsat do životopisu, a to ti hodně pomůže při žádosti o studium v zahraničí i o zaměstnání (spoluzakladatelky ŠTUKu zdraví ze zahraničí, Kája z TU Delft v Holandsku, Maruška z Kodaně)
  • díky podpoře fakulty dostaneš organizátorské tričko, skicář nebo příležitostně účelové stipendium
  • a v neposlední řadě budeš mít dobrý pocit z toho, že děláš něco nejen pro sebe, ale i pro ostatní. A věř nebo ne, to člověka dělá mnohem šťastnějším – můžeme potvrdit z vlastní zkušenosti :)

Co můžeš dělat ve ŠTUKu?

Organizátor exkurzí

Jestli se ti zalíbila nějaká stavba a chceš se do ní podívat, není nic jednoduššího než jménem ŠTUKu kontaktovat správce budovy a podívat se dovnitř. S sebou vezmeš dalších 20 spolužáků ze školy a hotovo.

Organizátor promítání či besed

Klubovna As-140 je ideální prostor pro promítání filmů. Stačí si film přinést v notebooku, připojit se na projektor a promítat pro tvoje kamarády i další studenty. Taky se tam dají pořádat besedy v komorním prostředí – co takhle pozvat tvůj velký profesní vzor?

Organizátor koncertů, parties a dalších akcí

Máš chuť zorganizovat v Déčku koncert tvé oblíbené kapely, party v atriu, Vánoční sbírku nebo burzu materiálů? To už jsou akce, na kterých spolupracuje víc z nás, takže si vzájemně pomůžeme.

Grafik
Fotograf
Nástěnkář
Paní domácí
XXXXXXXXXX

/nějaká pozice, která nás ještě ani nenapadla, ale tebe jo a určitě bude skvělá/

Tak co, máš chuť spolu s námi zlepšovat naší fakultu? Napiš nám na facebook na stuk@fsv.cvut.cz a nebo za námi přijď přímo na akci. Rádi tě poznáme a těšíme se na tebe!