ŠTUK - Studentský klub FSv » Red Bull Silent Disco vol. 3

Red Bull Silent Disco vol. 3

středa 25. února 2015
IMG_6423 I letos jsme zimní semestr zahájili akcí, která se může svým rozsahem řadit mezi ty opravdu velké. Silent Disco se stalo fenoménem, jehož popularita roste téměř exponenciálně. Lidí se zúčastnilo skutečně požehnaně, což dokazuje například i fakt, že ačkoli se 25. února 2015 na půdě Fakulty stavební sešla sluchátka nejen z celé České republiky, ale i z Košic a Insbrucku, toto množství ani z daleka nestačilo k tomu, aby poskytlo uspokojivý zážitek z akce všem, kteří do vstupního atria FSv zavítali. O hudební kulisu se postarali DJ Akvamen a DJ Zibi; zážitek byl navíc silně podpořen i skvělými vizualizacemi, které přenesly atrium i s účastníky mimo čas i prostor. Atmosféra byla vřelá, zábava tichá, sofistikovaná a na všech tvářích se zračil úsměv. Ne vše bylo ale ideální – rádi bychom se touto cestou omluvili za potíže vzniklé kvůli nedostatku sluchátek, jejich poruchám či prodlevám při vracení ISIC karet a dalších průkazů. Vzniklé nepříjemnosti nás velmi mrzí, ale vězte, že jsme se snažili, seč nám síly stačily, aby se tento večer vydařil co nejvíce. Tak snad zase za rok! Oficiální fotografie z akce hledej zde a gify zde. Další fotoreport lze najít zde.