ŠTUK - Studentský klub FSv » Setkání absolventů FSv ČVUT a studentů

Setkání absolventů FSv ČVUT a studentů

27. února 2020
Titulka na FB Začíná nám pomalu nový semestr. To znamená zatím žádné termíny odevzdávání úkolů a tudíž spousta volného času. A není přeci na škodu tento čas využít a zažít něco, co tu ještě nebylo. Tímto vás zveme na naší akci Setkání absolventů FSv se studenty, kde se jako student budete moci pobavit s lidmi, kteří jsou již pár let v odborné praxi a třeba se jich zeptat na jejich zkušenosti ať už s prací a nebo se studiem. Zároveň budete mít příležitost navázat kontakty pro vaši možnou budoucí práci či stáž. Pokud jste již absolventem budete mít možnost navázat nové kontakty mezi firmami pro spolupráci v praxi, potkat se se svými starými přáteli, a také se seznámit se svými možnými budoucími kolegy v práci z řad studentů. Proto neváhejte a zapište si do diáře termín 27.2.2020. Úvodní seznámení je plánováno od 19:00 v místnosti B500B u nás na fakultě, poté plynule přejdeme do otevřené konverzace. Budeme se na vás za organizační tým ŠTUKu a absolventů moc těšit.