ŠTUK - Studentský klub FSv » Anketa o hodnocení studia na FSv

Anketa o hodnocení studia na FSv

SKAS (Studentská komora akademického senátu FSv) uspořádala 1.4.2015 akci Zeptejte se děkanky, besedu s děkankou Fakulty stavební o prostředí na fakultě, výuce, o tom jak se pracuje s výsledky ankety a o vlastně všem, co Vás zajímalo. V rámci besedy proběhlo předání cen výhercům slosování, které paní děkanka počátkem března veřejně vylosovala. ŠTUK pomáhal SKASu při procházení a zpracování výsledků ankety, při němž jsme našli několik střípků, které studenti o ŠTUKu do ankety napsali: "Jsem ráda, že něco jako štuk existuje - studenti tak mají více příležitostí poznat školu i z jiného úhlu, vyměnit si zkušenosti, ale i získat nové. To oceňuji" "Ještě že vznikl ŠTUK, bez něj bychom se žádných exkurzí asi nedočkali, zato od ŠTUKu jsem byl s úspěchem hned na několika" Potěšila nás i zpráva od pana proděkana Mácy: "S potěšením jsem si přečetl v anketě k výuce skvělé hodnocení vaší činnosti - gratuluji a děkuji". My Vám všem moc děkujeme za krásná slova a za podporu při našem snažení!